Uluslararası Diyabet Federasyonu(IDF) Avrupa Genç Liderlik Kampı 11 - 17 Temmuz 2016

27 Nisan 2016

Uluslararası Diyabet Federasyonu (IDF), Avrupa Genç Liderlik Kampı bu sene 11-17 Temmuz 2016 tarihleri arasında Güney Kıbrıs’ın Agros kentinde düzenlenecektir. Kampa, 18-30 yaş arası toplam 24 diyabetli genç kabul edilecektir. Diyabetli genç liderlere bireysel deneyimlerini paylaşma olanağı sunan kampa katılacak adaylarda iyi derecede İngilizce anlama ve konuşma bilgisi aranmaktadır; kamp süresince tüm atölye çalışmaları, oturumlar ve etkinlikler İngilizce yapılacaktır. Bununla birlikte, katılımcıların İngilizce bir sunum gerçekleştirecek şekilde sorumluluk alabilmeleri ve tüm programa aktif katılım sağlamaları beklenmektedir.

Kamp katılım başvuruları Türk Diyabet Cemiyeti tarafından ön değerlendirmeye tabi tutulacak ve uygun görülen adayın başvuru formu tarafımızdan IDF ’e gönderilecektir. Katılım başvurusunda son değerlendirmeyi IDF yaparak uygun görülen adayları kampa kabul edecektir.

İlgilenen adayların aşağıdaki katılım formunu doldurarak info@diabetcemiyeti.org adresi ya da 0 216 325 53 16 numaralı faks ile en geç 3 Mayıs 2016 tarihine kadar tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir.

Katılım formuna ulaşmak için lütfen tıklayın .